0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

BE: Duhet të kemi rol në rikonstruimin e Ukrainës

- Ministrat për Çështje Evropiane të BE-së sot kanë biseduar për të gjitha mënyrat në të cilat mund t'i ndihmojnë Ukrainës dhe si BE-ja të luaj rol pas luftës, informon korrespondenti i MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle