Botë SQBotë.Portal SQ

BE dhe SHBA të shqetësuar për gratë dhe vajzat në Afganistan

BE, SHBA dhe 18 vende tjera sot kanë dhënë deklaratë të përbashkët ku kanë shprehur “shqetësim të thellë për gratë dhe vajzat në Afganistan”, duke thirrur talebanët të garantojnë sigurinë e tyre.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle