0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPartitë politike SQ

BDI: Zgjedhje demokratike në degët e BDI-së me parimin një anëtar, një votë

Bashkimi Demokratik për Integrim organizon zgjedhje brenda partiake në degët e saj edhe atë në Tetovë, Gostivar, Bogovinë, Vrapçisht, Zhelinë, Tearcë, Haraçinë, Çashkë, Studeniçan, Bërvenicë dhe Dollnen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle