0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

BDI: VMRO-DPMNE dhe ASH-AA në një vijë, kundër Marrëveshjes së Ohrit

Marrëveshja Kornizë e Ohrit që nga nënshkrimi e deri më sot për 20 vite me radhë ka pasqyruar gjendjen reale dhe faktike të shtetit dhe të qytetarëve për një bashkëjetesë me të gjitha bashkësitë etnike në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle