0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

BDI vendosi qese me mbeturina para ndërtesës së Komunës së Gostivarit, Taravari konsideron se janë në adresë të gabuar

Përfaqësues të degës lokale të BDI-së dhe nismës qytetare “Gostivarin që e dua”, vendosën dhjetëra qese me mbeturina, në shenjë protested he pakënaqësie nga higjiena në Gostivar. Kryetari Taravari theksoi se bëhet fjalë për aktivitet parazgjedhor në adresë të gabuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle