0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

BDI realizon edhe një premtim të madh: Më shumë para për komunat tona

Bashkimi Demokratik për Integrim duke u nisur nga parimi i pushtetit më afër qytetarëve është garancë e demokratizimit dhe rritjes së cilësisë së shërbimeve ndaj qytetarëve, BDI do të vazhdojë fuqimisht të përkushtohet në avancimin e decentralizimit të pushtetit nga niveli qendror në atë lokal sidomos nga aspekti i decentralizimit dhe konsolidimit fiskal, deklaroi Fatmir Besimi nga BDI në konferencën e sotme për shtyp.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle