0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

BDI: Për Strugën, 142 milionë denarë për projekte infrastrukturore

Bashkimi Demokratik për Integrim vazhdon në realizimin e programit i cili në fokus ka qytetarin dhe jetë më të mirë. Sot, në komunën e Strugës janë ndjekur nga afër punimet e projekteve që janë drejt përfundimit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle