0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

BDI mban zgjedhje të drejtpërdrejta partiake në dhjetë degë

Bashkimi Demokratik për Integrim sot organizon zgjedhje të drejtpërdrejta partiake në 10 degë për kryetar dege, anëtarë të kryesisë së degëve, për kryetarë të këshillave vendorë si dhe anëtarë të këshillave vendorë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle