0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

BDI: Marrëveshja Paqësore e Ohrit, akti vendimtar për realitetin progresiv të vendit

Bashkimi Demokratik për Integrim uron të gjithë qytetarët e vendit me rastin e 21 vjetorit të nënshkrimit të Marrëveshjes Paqësore të Ohrit, aktit juridik që etabloi vlerat e mirëfillta të demokracisë në vend dhe trasoi rrugën e partneritetit të pashkëputur me Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimin Europian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle