0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

BDI: Listat tona për këshilltarë përbëhen nga shoqëria civile, rinia dhe gratë

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) në afatin ligjor ka dorëzuar Listat e kandidatëve për anëtarë në Këshillat Komunal dhe Listën e kandidatëve për Kryetar komune për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 17 tetor të këtij viti.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle