0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQTekste origjinale SQ

BDI: Kujdesemi për Vrapçishtin, sallë sportive prej 23 milionë denarëve

Bashkimi Demokratik për Integrim vlerëson se jeta më e mirë për qytetarët është prioritet i cili do të mbetet gjithnjë pjesë e programit dhe projekteve të cilat janë duke u realizuar dhe do të realizohen edhe në ardhmen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle