0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQPartitë politike SQTekste origjinale SQ

BDI: Kujdesemi për Tetovën, 60 milionë denarë për pishinën dhe vendin për piknik

Kujdesi ndaj qytetarëve për një jetë më të mirë vazhdon edhe për banorët e komunës së Tetovës dhe Bashkimi Demokratik për Integrim vlerëson se projektet të cilat janë realizuar dhe po realizohen në vazhdim janë pjesë e programit i cili duhet të zbatohet deri në fund.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle