0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQ

BDI: Komisioni zgjedhor partiak i vërtetoi kandidaturat për kryetar dege

Komisioni zgjedhor për zgjedhje në disa degë pranë Bashkimit Demokratik për Integrim, informon se tashmë ka përfunduar procesi i vërtetimit të kandidaturave për kryetar dege në disa degë të BDI-së edhe atë në Bërvenicë, Bogovinë, Çashkë, Dollnen, Gostivar, Studeniçan, Tearcë, Tetovë, Vrapçisht dhe Zhelinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle