0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

BDI-ja nesër do t’i prezantojë 18 kandidatët për kryetarë të komunave

Kryetari Ali Ahmeti nesër në Kryesinë qendrore të BDi-së, që do të mbahet në Gostivar, do të prezantojë 18 kandidatët për zgjedhjet e ardhshme lokale, paralajmëroi zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive Artan Grubi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle