0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

BDI i prezantoi kandidatët për këshilltarë dhe kryetar për Komunën e Gostivarit

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) mbrëmë në Gostivar i prezantoi kandidatët për këshilltarë dhe për kryetar të komunës në zgjedhjet e ardhshme lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle