0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

BDI- Gostivar formon Shtabin për zgjedhjet lokale

Në mbledhje të përbashkët mes Kryesisë së degës, kryetarëve të Këshillave Vendore, anëtarëve të Kryesisë Qendrore dhe funksionarëve lokal e qendror, dega e Bashkimit Demokratik për Integrim – BDI në Gostivar me unanimitet të plotë ka zgjedhur Bashkim Hasanin, Kryetar të Shtabit Lokal Zgjedhor për Zgjedhjet Lokale të Tetorit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle