0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQ

BDI e dënon dhunën anti-evropiane nga elementet proruse

Bashkimi Demokratik për Integrim e dënon ashpër dhunën dhe incidentet anti-evropiane që ndodhën sonte në protestën e e organizuar nga VMRO-DPMNE dhe E Majta para ndërtesave të Qeverisë dhe Parlamentit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle