0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQTekste origjinale SQZgjedhjet Lokale 2021

BDI: E blerta e jetës cilësore, oferta më kreative e kësaj fushate zgjedhore

Me Tubimin zgjedhor që sot Bashkimi Demokratik për Integrim do ta mbajë  në qytetin e Gostivarit përmbyllë fushatën për zgjedhjet lokale të 17  tetorit. Zëdhënësi i BDI-së  Bujar Osmani në konferencën e sotme për  shtyp ka vlerësuar se kjo fushatë ka qenë një nga fushatat më të mira dhe më pozitive, gjatë së cilës në çdo komunë ku garon ka prezantuar  konceptin inovativ dhe kreativ të Agjendës së blertë, kandidatët për kryetarë komunash dhe listat e kandidatëve për këshilltarë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle