0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

BDI: ASH-ja qëndron pas dhunës së protestuesve dhe ofendimeve ndaj grave

Bashkimi Demokratik për Integrim shpreh neveri të thellë ndaj tentativave të Aleancës për Shqiptarët që të fsheh dorën e saj dhe përmes protestave të keqpërdorë tragjedinë e spitalit modular në Tetovë që tronditi gjithë vendin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle