Botë SQBotë.Portal SQ

Baza e të dhënave e krijuar nga SHBA-ja mbetet si mjet për shtypje nga talebanët

SHBA-ja dhe aleatët e saj kanë shpenzuar qindra miliona dollarë gjatë dy dekadave duke ndërtuar bazat e të dhënave për popullin afgan.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle