0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQ

Bastisje në Tetovë, gjendet armë

- Nëpunësit policor të SPB-së Tetovë sot nga ora 16:15 deri më 18:50, me urdhër gjyqësor  kanë bastisur në shtëpitë e N.A. (24) dhe kushëririt të tij R.L.(27) në Poroj të Tetovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle