0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQShoqëri SQ

Bastisje në Strumicë, gjendet marihuanë

Gjatë bastisjes në shtëpinë e personit O.I.(20) nga fshati Svidovica të Strumucës, policia  gjeti marihuanë dhe  degë të bimës Cannabis, kumtuan sot nga MPB.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle