Kronikë SQKronikë.portal SQ

Bastisje në Straçincë të Shkupit, gjendet armë

Nëpunësit policorë të Sektorit për polici kriminaliste - Sektor për tregti të palejuar me drogë, armë dhe materie të rrezikshme dhe SPB Shkup - Njësiti për tregti të palejuar me drogë dhe armë, pas disa informacioneve të marra paraprake operative dhe urdhrit të marrë gjyqësor për bastisje, kryen bastisje në shtëpinë e A.S. (39) nga fshati Straçincë e Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle