0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Bastisje në Shkup për organizim të lojërave të fatit pa licencë

Policia gjatë ditës së djeshme ka kryer bastisje në dy lokacione në Shkup tek një person juridik dhe person fizik për shkak të dyshimit bazë për kryerjen e veprës penale “organizimi i lojërave të fatit pa licencë, gjegjësisht pa leje nga organi kompetent” sipas nenit 156 të Ligjit për lojërat e fatit dhe lojërat argëtuese.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle