Kronikë SQKronikë.portal SQ

Bastisje në Shkup, arrestohet dileri

Nëpunësit policor të SPB Shkup – Njësia për tregti të paligjshme, pas njohurive paraprake operative të siguruara dhe urdhrit për bastisje nga Gjykata Themelore Penale në Shkup, dhe në lidhje me njohuritë për veprën penale sipas Nenit 215 të Kodit Penal të RMV-së, sot kreu bastisje tek L.GJ (40) në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle