0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Bastisje në Prilep, arrestohet një diler

Nëpunësit policor nga SPB Manastir - Zyra e jashtme për Punë Kriminalistike e DPB Prilep, dje në Prilep e privuan nga liria O.T.(30), sepse tek ai është gjetur dhe marrë marijuanë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle