0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Bastisje në Manastir, gjendet kokainë dhe marihuanë, arrestohet shpërndarësi

Nëpunës policorë të policisë kriminalistike pranë SPB Manastir e kanë privuar nga liria D.Ç. (26) nga Manastiri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle