0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMKD-AL SQ

Bastisje në Llaskarcë, gjenden armë dhe arrestohet një person

Nëpunësit policor nga Departamenti i policisë kriminalistike - Sektori për tregti të paligjshme me drogë, armë dhe substanca të rrezikshme në MPB në koordinim me nëpunësit policor nga SPB Shkup - Njësiti për tregti të paligjshme në fshatin Llaskarcë kanë privuar nga liria S.B (34) nga ky fshat, njoftoi MPB-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle