Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bashkimi Evropian dhe “Novavaks” dakorduan furnizim të 200 milionë vaksinave

Komisioni Evropian miratoi marrëveshje për furnizim të 200 milionë të vaksinave nga kompania amerikane "Novavaks", bëri të ditur Komisioni.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle