0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Bashkëshortja e presidentit, Gjorgievska e vizitoi Klinikën për radioterapi dhe onkologji

Bashkëshortja e presidentit Elizabeta Gjorgjievska sot e vizitoi Kabinetin për mbështetje psikologjike në IPSH Klinika universitare për radioterapi dhe onkologji me rastin e shënimit të Tetorit – Muaji i luftës kundër kancerit në gji.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle