0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Bashkëpunim i shërbimeve të veterinerisë nga Serbia dhe Kroacia në përballjen e murtajës afrikane tek derrat

Delegacionet e shërbimeve të veterinerisë dhe institucioneve nga Republika e Serbisë dhe Republikës së Kroacisë sot do të jenë për vizitë pune në Odën e Veterinerisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle