0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLajme nga komunat SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Bashkëpunim i Institutit për standardizim dhe Komunës së Çairit

Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu gjatë ditës së sotme me drejtorin e Institutit për Standardizim të Republikës së Maqedonisë së Veriut(ISRMV), Xhevat Kicara, ka nënshkruar Marrëveshjen për dhurimin e kompjuterëve dhe pajisjeve të tjera nga ana e ISRMV-së për Shkollën Fillore Komunale të Çairit “Hasan Prishtina”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle