Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Basha: Rama e mbyti demokracinë, nuk është dashur të jetë këtu, por para drejtësisë

Pas ndërprerjes së seancës plenare, e cila pas situatës së tensionuar që e krijuan deputetët e opozitës, me kërkesë që kryeministri Edi Rama të kthehet në sallën kuvendore dhe ardhjen e tij, nga foltorja e Kuvendit pati fjalim lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle