Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Basha për takimin Zaev-Rama-Vuçiq: Ata nuk prodhojnë asgjë tjetër përveç fotografive, urgjentisht të bëhet njohje e ndërsjelltë Kosovë-Serbi

Lideri i partisë më të madhe opozitare në Shqipëri, Partisë demokratike (PD), Lulzim Basha reagoi lidhur me takimin në Shkup të kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, kolegut të tij shqiptar, Edi Rama dhe presidentit serb, Aleksandar Vuçiq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle