Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Basha: Koha e Bershës përfundoi, askush nuk mund ta përdorë PD-në për interesa personale

Po ashpërsohet retorika mes liderit aktual të Partisë Demokratike opozitare Lulzim Bashës dhe liderit historik Sali Berishës, e cila kalon në akuza  të rënda reciproke, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Tirana.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle