0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Bartomeu: Transferet e Dembeles dhe Kutinjos në Barcelonë nuk i plotësuan pritjet

Ish kryetari i Barcelonës, Hosep Marija Bartomeu, pranoi se transferet e mesfushorit Filipe Kutinjo nga Liverpuli dhe sulmuesit Dembele nga Borusia Dortmundi nuk i kanë plotësuar pritjet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle