0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Barns: Nga “Sindroma e Havanës” janë sëmurë 100 nëpunës të CIA-s dhe anëtarë të familjeve të tyre

Rreth 100 nëpunës së CIA-s dhe anëtarë të familjeve të tyre ndodhen midis 200 nëpunësve amerikanë të cilët vuajnë nga sëmundja misterioze “Sindroma e Havanës”, deklaroi dje drejtori i CIA-s, Uilijan Barnsi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle