Evropë SQEvropë.Portal SQ

Barnie: Pa ndryshime në politikën e migrimit të BE-së, do të ketë Bregzite të reja

Ish-negociatori i BE-së për Bregzit, Mishel Barnie, i cili kandidon për president të Francës, paralajmëroi se vendet tjera do ta ndjekin shembullin e Britanisë së Madhe dhe do ta braktisin Bashkimin Evropian nëse nuk ndryshojnë rregullat për migrim.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle