Botë SQBotë.Portal SQ

Barnat Fajzer do të jenë të disponueshme me çmim jofitimprurës në vendet e varfra

Barnat e patentuara të Fajzer, duke përfshirë edhe  Pakslovid për trajtimin e Kovid-19 dhe ibrans (ibrance) për kancerin e gjirit, do të jenë të disponueshme me një çmim jofitimprurës në 45 vendet më të varfra në botë, njoftoi kompania.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle