0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Barcelona për Obamejangun nga Çellsi do ta marrë Alonson dhe 7,5 milionë euro

Çellsi është afër marrëvshjes me Barcelonën për nënshkrimin e sulmuesit Pjer-Emerik Obamejang.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle