0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Barcelona i regjistroi Depaj, Garsia dhe Manaj,  falë Pikesë, i cili ua pajtua për zvogëlim të rrogës

Barcelona publikoi se zyrtarisht i ka regjistruar Memfis Depaj, Erik Garsian dhe Rej Manajn për paraqitje në La Liga.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle