Sport SQ

Barcelona e shkarkoi trajnerin Kuman

Holandezi Ronald Kumen më nuk është trajner i Barcelonës. Këtë e publikoi klubi katalonas në ueb faqen e vet zyrtare natën mes 27 dhe 28 tetorit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle