0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Barcelona dhe Atletiko ranë dakord për transferimin e Griezman

Antoan Grizman është afër finalizimit të një transferimi te Atletiko Madrid nga Barcelona. Klubet së shpejti do të nënshkruajnë kontratë për transferimin e futbollistit francez për 20 milionë euro plus dy milionë bonuse, njofton “Relevo”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle