0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

“Barazia gjinore në Maqedoninë e Veriut: Ndërmjet deklaratave dhe realitetit”

CIVIL sot do të mbajë panel diskutim me temën “Barazia gjinore në Maqedoninë e Veriut: Ndërmjet deklaratave dhe realitetit”, në Biznes qendrën "Paloma Bjanka" në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle