0_Maqedoni.Portal SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Barader: Nuk kam vdekur, nuk ka debate mes liderëve talebanë

Shefi I zyres politike të lëvizjes talebane dhe zëvendëskryeministër I qeverisë së përkohshme në Afganistan, mullahu Abdul Gani Baradar, I hodhi poshtë raportimet për mospajtime mes liderëve talebanë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle