0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Banorët e Maxhir mëhallës dhe Bardovci sot pa ujë

Pa ujë sot nga ora 9 janë shfrytëzuesit e Maxhir mëhallës dhe Bardovcit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle