0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Banorët e Butel 2 do të kenë park të ri

Kryetari i Komunës së Butelit Velimir Smilevski dhe drejtori i NP "Parqe dhe gjelbërime" Adrian Muça sot inspektuan aktivitetet përfundimtare në parkun e ri në Butel 2.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle