0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Banorë i Forinës i akuzuar për tregtim të paligjshëm me heroin dhe metadon

Pas procedurës hetimore të zbatuar, PTHP në Gostivar ka dorëzuar aktakuzë kundër 59-vjeçarit banorë i Forinës që ngarkohet se ka kryer veprën penale – Prodhim të paautorizuar dhe lëshimi në qarkullim i lëndëve narkotike, substancave psikotrope, dhe prekusorë nga neni 215 paragrafi 1 i Kodit Penal.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle