Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Banka Qendrore e Afganistanit i ka ngrirë llogaritë e ish funksionarëve

Banka Qendrore (BQ) e Afganistanit i ka ngrirë llogaritë e ish deputetëve, ministrave dhe funksionarëve tjerë, publikoi TV kanali Al Xhazira, duke iu referuar burimeve në lëvizjen talebane.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle