0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Banka Popullore i prezantoi projeksionet makroekonomike para bashkësisë ndërkombëtare

Projeksionet e Bankës Popullore për tempon e rimëkëmbjes të ekonomisë së Maqedonisë dhe për inflacionin janë shumë të afërta me projeksionet e institucioneve financiare ndërkombëtare dhe Komisionit Evropian, ishte theksuar në mbledhjen që Banka Popullore dje e mbajti me përfaqësuesit e institucioneve ndërkombëtare dhe korrit diplomatik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle